Ümit Özat’tan Hakan Şükür’e: “Kur’an-ı Kerim’i bırakıp sümüklülerin peşine gittiniz”

Fenerbahçe ve Ulusal Kadro’nun eski futbolcularından Ümit Özat, Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) firarisi Hakan Şükür hakkında sert tabirler kullandı.

Hakan Şükür, “Özat’ın kumar borcu var” dedi

Ümit Özat, eski ulusal futbolcu Zafer Biryol’un tutuklanmasının akabinde FETÖ’nün futbol yapılanmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaların üzerine firari hain Hakan Şükür, Ümit Özat’ın kumar borcunu ödemek için toplumsal medyada para kazanmaya çalıştığını söyledi.

Firari hain Hakan Şükür’ün açıklamalarına sonlanan Ümit Özat, toplumsal medya üzerinden yeni bir açıklama yaptı.

İşte Ümit Özat’ın Hakan Şükür hakkındaki sözleri:

“Sen Gurur mahrumu bir adamsın”

“Hakan şükür seninle istediğin yerde istediğim vakit yayın yaparım. Dediğin üzere çok kullanıldın, sen buna müsaitsin. Benim kumar borcumdan dem vuracaksan hiç bir şey senin üzere vatan satmaktan beter değildir. Lakin sen namussuzsun bunu unutma bunları konuştuğumuzda Hasan Şaş da yanımızdaydı. Sen Gurur mahrumu bir adamsın. Kumar oynadıysam senin paranla mı oynadım gurursuz. Sen babanın cezaevinde kalmasına göz yumup, Türkiye gelemeyecek kadar ahlaksız bir adamsın.”

“Kur’an-ı Kerim’i bırakıp sümüklülerin peşine gittiniz”

“Kur’an-ı Kerim İslamiyetin rehberidir. Onu bırakıp sümüklülerin peşine gittiniz. Niçin zira Kur’an-ı Kerim’den ihale alamazsınız fakat sümüklülerden istediğiniz yere hoca gönderirsiniz, istediğiniz arsayı imar geçmeden alırsınız. Adam mısınız lan siz ahlak yoksunları”

“Din ticareti yapıyorsunuz”

“O kadar beyinsizsin ki oğlum senin mensubu olduğun camiayıyı ben hiç benimsemedim ki! Siz imparator üzere gezerken bile ben size karşıydım, bugün de karşıyım. O gün yanınızda değildim ki bugün karşınızda olayım zira din ticareti yapıyorsunuz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir