Bu ilişki film olur! Scientology tarikatı babayla kızı ayırdı! Suri üniversiteye başlıyor, Tom Cruise yalnızca masrafları ödüyor

Katie Holmes ve Tom Cruise’in kızı Suri, önümüzdeki ay 17 yaşına giriyor. Suri üniversiteler için müracaat yapmaya başladı.

Suri, Misyonumuz Tehlike’nin yıldızı babasını, Katie Holmes, Scientology Kilisesi’ne katılmayı reddettiğinden beri 10 yıldır görmedi. Fakat Tom, Katie ile yaptığı boşanma mutabakatı uyarınca Suri’nin üniversite masraflarını ödeyecek.

Tom Cruise’un bunun dışında Suri’yle hiçbir ilişkisi yok.

44 yaşındaki Katie’ye yakın bir kaynak , DailyMail.com’a olarak, gelecek ay 17 yaşına girecek olan Suri’nin “bazı müracaatlar gönderdiğini” ve New York City’deki Fordham Üniversitesi’nde moda okumaya meyilli olduğunu söylüyor.

‘Suri her yerdeki okullara başvuruyor. Katie hakikaten New York’ta kalmasını istiyor, böylelikle birbirlerine yakın olabilirler,’ diye konuştu. “Katie onunla büyük gurur duyuyor lakin tıpkı vakitte çok derecede muhafazacı.”

Katie, kızının üniversite müracaatlarında etkin bir rol üstlenirken, babası, Misyonumuz Tehlike yıldızı 60 yaşındaki Tom, süreçte rol oynamayacak.

Ayrıldıkları sırada Katie, kızını Tom’un inanılmaz derecede bağlı olduğu Scientoloji tarikatından uzak tutmak için her yolu denedi.

Dini ve evliliği bırakma kararı, eski eşler ortasında büyük bir sürtüşmeye neden oldu ve bu, Tom ve Suri’nin alakasının yıllar içinde giderek daha da uzaklaşmasına neden oldu.

Bir kaynak, “Suri artık babasını tanımıyor ve 10 yıldır onunla vakit geçirmedi” dedi. “Filmlerini izlemeye gitmiyor ve onun hayatında hiçbir rolü yok.”

Bununla birlikte, kaynak – Tom’un Suri’nin okula gideceği yeri seçmesine yardım etmeyecek olsa da – eski eşiyle yaptığı çok bâtın boşanma kontratı uyarınca üniversite tahsil masraflarını ödeyeceğini belirtiyor.

Boşanma evraklarına nazaran Tom, Suri 18 yaşına gelene kadar Katie’ye ayda 400.000 dolar ödemeyi kabul etti.

Belgeler ayrıyeten Tom’un ‘tıbbi, diş, sigorta, eğitim, kolej ve öteki ders dışı masraflar’ dahil olmak üzere Suri’nin tüm masraflarını ödemeyi kabul ettiğini belirtiyor.

DailyMail.com’a konuşan kaynak, “Konu Katie ve Suri’ye karşı mali yükümlülükler kelam konusu olduğunda Tom her vakit sorumluluklarını sürdürdü” dedi .

Ancak Vazifemiz Tehlike aktörü Suri’nin hayatında yok.

Scientology, Amerikalı bilim kurgu müellifi L. Ron Hubbard tarafından geliştirilen bir tarikat ve buna bağlı uygulamaların bulunduğu bir inanç akımı. Başlarda Hubbard tarafından şahsî gelişim için hazırlanan bir ideoloji iken daha sonra bir dinî akıma dönüşmüştür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir