5 maçlık iddaa kuponu ile 34 bin 649 TL kazandı! 90+3 ve 90+5’teki gollerle…

İlandır

tüm dönemde olduğu üzere tekrar en yüksek oranlarla kazandırmaya devam ediyor!

üyelerinin kuponlar paylaştığı ve maçlar hakkında fikir alışverişinde bulunduğu bir platform olan , bir kullanıcısı Çin Üstün Ligi’nden yüksek oranlı maçların da yer aldığı 5 maçtan oluşan bir kupon paylaştı.

Zhejiang – S. Shenhua maçına deplasman grubu kazanır biçiminde oynayan kullanıcı, S.Shenhua’nın 1-0 galip gelmesiyle birinci maçını bilmiş oldu.

Henan Songshan – S.Taishan maçında da “2” tercihini seçen üye, konuk takımın maçın 90+5. dakikasında bulduğu golle ikinci maçını da hakikat varsayım etmiş oldu.

Qingdao Jon. – Cangzhou müsabakası için beraberlik kestiriminde bulunan kullanıcı, 81. dakikada Cangzhou’nun skoru eşitlemesi (1-1) ve maçın bu halde bitmesiyle 2.89 oran tutturarak 3. maçını da bilmiş oldu.

4.68 oranıyla Meizhou Hakka FC – Chengdu Rongcheng müsabakasında mesken sahibinin kazanacağına yönelik iddia yapan Misli.com üyesi, M. Hakka’nın maçı rahat bir biçimde 3-1 kazanmasıyla 4’te 4 yaptı.

Kuponundaki son maçta ise Tianjin Jinmen – Nantong Zhiyun FC müsabakasına 3.45 oranıyla beraberlik oynayan üye, 90+3’te konut sahibinin skoru 1-1’e getirmesiyle ve maçın bu türlü sonuçlanmasıyla birlikte 5 maçı da gerçek varsayım etmiş oldu.

kullanıcısı hem kazanmış hem de kendisini takip eden öteki üyelere de kazandırmış oldu.

Toplamda 187 oranlı kuponu tutturan kullanıcı, 200 TL’ye 34 bin 649 TL kazandı.

Üye, bu kuponuyla günün “En Yeterli 20” kuponu ortasında yer aldı.

Misli misli oynadı, misli misli kazandı!

İşte o kupon…


yeni üyelere 50 TL hediye! Çabucak üye ol…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir